0:00
Sinan Hoxha

Sinan Hoxha A e Din Sa Te Du Lyrics

A e Din Sa Te Du Songtext

Mendoj me mall e kujtoj
Ate nate jo kurre se harroj
Me puthe ti me lot ne sy
Je pa driterim shpirti im

A e di sa te dua a e din
Ktheu ti dhe falma dashurin

Te desha ty me gjith shpirt
Kaluam bashke shume nate e dite
Po pse ti ike mu largove
Mos valle tjeter dashurove

A e di sa te dua a e din
Ktheu ti dhe falma dashurin
Ist dieser Songtext korrekt?

Teile Deine Gedanken

  1. Dein Kommentar
Erklären
© 2000-2017 www.golyr.de