Sinan Vllasaliu

Mos ja falni Lyrics Sinan Vllasaliu

Abspielen

Sinan Vllasaliu - Mos ja falni Songtext

para se para se, une te vij, largoni teshat e saj
mos leni fotografi, mos ta kujtoj ate trup te saj
para se une te shkoj n'gurbet, u betu se ka me me prit
ka ardh koha me kijamet, kur shkon nana I len femijt

kur te del ajo prej shpis, largoni gjitha gjanat
mos leni asnji kujtim,kalljani krejt fustanat
dhe hallallin kur kerkon, mos ja falni mos ja falni
veq femijet kur perqafon mos ja ndalni, mos ja ndalni
kur te del ajo prej shpis, largoni gjithat gjanat
mos leni asnje kujtim, kalljani krejt fustanat
dhe hallallin kur kerkon, mos ja falni mos ja falni
veq femijet kur perqafon mos ja ndalni, mos ja ndalni

para se para se t'kthehem une, lotet e mi une do ti zbraze
do te vuaj dhe ma shum, lot ne sy me s'ka me pase
para se para se t'shoh femijet, e marr forcen e dynjas
neper naten ti sjell drit, nane e babe tash kan mem pas

kur te del ajo prej shpis, largoni gjitha gjanat
mos leni asnji kujtim,kalljani krejt fustanat
dhe hallallin kur kerkon, mos ja falni mos ja falni
veq femijet kur perqafon mos ja ndalni, mos ja ndalni
kur te del ajo prej shpis, largoni gjithat gjanat
mos leni asnje kujtim, kalljani krejt fustanat
dhe hallallin kur kerkon, mos ja falni mos ja falni
veq femijet kur perqafon mos ja ndalni, mos ja ndalni
Teile diesen Songtext
Erklären
Okay
Durch weitere Benutzung dieser Webseite stimmst Du unseren Datenschutzbestimmungen zu