Sinan Hoxha

A e Din Sa Te Du Lyrics Sinan Hoxha

Abspielen
Teilen

Sinan Hoxha - A e Din Sa Te Du Songtext

Mendoj me mall e kujtoj
Ate nate jo kurre se harroj
Me puthe ti me lot ne sy
Je pa driterim shpirti im

A e di sa te dua a e din
Ktheu ti dhe falma dashurin

Te desha ty me gjith shpirt
Kaluam bashke shume nate e dite
Po pse ti ike mu largove
Mos valle tjeter dashurove

A e di sa te dua a e din
Ktheu ti dhe falma dashurin
Teile diesen Songtext

Dein Kommetar zum A e Din Sa Te Du Songtext

Dein Kommentar
Erklären