Ermal Fejzullahu

Goca Nga Tirana Lyrics Ermal Fejzullahu

Abspielen

Ermal Fejzullahu - Goca Nga Tirana Songtext

Për Her Të Par Në Shipëri
Une Erdha Kur Isha Femij
Si Qdo Kosovar Me Emotione Trasuar

Degjova Shum Histori
Dhe Pash Shum Bukuri
Po Ni Goc Tirane Më Kishte Pushtuar

[Bridge]1x
Në Për Vite Ishim Përmalluar Pa E Ditur
Deri Sa Ni Dit Jemi Takuar Pa Pritur
Si Dy Të Rritur

--Refrain--

O Sa Shum Që Qënke Rritur
Dua Të Puth Syrin E Ndritur
Ooooo E Bukur Si Kur Zana
Dua Të Puth Se Buth Me Mall
Ti Më Bon Të Dihem Gjal
Të Dua Goca Nga Tirana
(2x)

Ne endrrat e mia si femi
Te pata simpati
Qielli merrte ngjyren
E syve te tua

Tash kure te shoh perseri
Simpatija u be dashuri
Qielli tash ka ngjyren
E fjalve TE DUA

[Bridge]1x

[Refrain]2x
Teile diesen Songtext
Erklären
Okay
Durch weitere Benutzung dieser Webseite stimmst Du unseren Datenschutzbestimmungen zu