Adelina Ismajli

Mbretereshé e Robereshé Lyrics Adelina Ismajli

Abspielen

Adelina Ismajli - Mbretereshé e Robereshé Songtext

Dikush thote se moti jam cmendur
tjeret mendojne se jam e mencur
degjoj fjale se jam xheloze
disa thone se jam nervoze.

Nganjeher me quajne gjeniale
edhe pse shpesh jam banale
ata BAM, e une BAM-BAM
shpesh as vet nuk di si jam.

Por nje gje sigurt e di
mbreti im je vetem ti.

Ref:
Per ty jam un mbreteresh
per ty dhe roberesh
ndoshta kjo eshte cmenduri
cmenduri, per dashuri

Dhe as ti nuk je I sigurt
a jam e eger,apo e urte
ky rast kurr s'ka me u ndriqu
se as vet nuk di me tregu

Kur je I keq dua te shkaterroj
kur I mire,shpirtin ta thuroj
nese m'don, per ty te vdes
n'kofsh bektesh,e merr vesh
Teile diesen Songtext
Erklären
Okay
Durch weitere Benutzung dieser Webseite stimmst Du unseren Datenschutzbestimmungen zu