Adelina Ismajli

Kaos I yti Lyrics Adelina Ismajli

Abspielen

Adelina Ismajli - Kaos I yti Songtext

E helmueshme kur t'më prekin mua
mendojn se me shpirt un I dua
e leht, si të tjerat dojnë
në fund në humnerrë mbarojnë.

E mashtrueshme, pabesueshme
si mirazh jam, helm ne gjak kam.

Ref:
Jam mashtru se
vdekjeprus'e
dhe helmu'se
josheru'se
kontaminu'se
unë për meshkuj jam.

Shpirtin tim askush se pushtoi
zemrën time askush se lëndoi
të lënduar duan me m'harru
por jam plagë që s'mundet me u shëru.

Un tash jam një simbol fatal
në jetë jam kaotike, s'mund ta ndal
kaosin që e linde, e shkove
borxhin do ta kthej, edhe pse harrove!

KOSOVA
Teile diesen Songtext
Erklären
Okay
Durch weitere Benutzung dieser Webseite stimmst Du unseren Datenschutzbestimmungen zu